Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m
ks
Kód:004:1374
Výrobce:DIGITUS
Cena s DPH : 511,00 Kč
Cena bez DPH : 422,30 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:5 dní
Optický patchkabel LC/ST

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 10m[ENG]

Optical patchcable LC/ST

- multimode
- 62.5/125
- 1Gbit/s

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m
Kód zboží:004:1370
Cena bez DPH:263,60 Kč
Cena s DPH319,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m
Kód zboží:004:1369
Cena bez DPH:246,30 Kč
Cena s DPH298,00 Kč
DPH21 %

Váš dotaz DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK