Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
ks
Kód:004:2705
Výrobce:DIGITUS
Cena : 412,00 Kč
Dostupnost:skladem
Záruka na zboží: 24 měsíců
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2932-02
EAN: 4016032249641

Description:

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report



[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2932-02
EAN: 4016032249641

Description:

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
Kód zboží:004:2704
Cena400,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
Kód zboží:004:2706
Cena412,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
Kód zboží:004:2703
Cena566,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
Kód zboží:004:2707
Cena480,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 7m
Kód zboží:004:2708
Cena501,00 Kč

Váš dotaz DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK