Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
ks
Kód:004:2747
Výrobce:DIGITUS
Cena s DPH : 368,00 Kč
Cena bez DPH : 304,10 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2531-02
EAN: 4016032249160

Description:

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Article number: DK-2531-02
EAN: 4016032249160

Description:

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Kód zboží:004:2746
Cena bez DPH:292,60 Kč
Cena s DPH354,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
Kód zboží:004:2749
Cena bez DPH:376,00 Kč
Cena s DPH455,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
Kód zboží:004:2745
Cena bez DPH:467,80 Kč
Cena s DPH566,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
Kód zboží:004:2748
Cena bez DPH:328,90 Kč
Cena s DPH398,00 Kč
DPH21 %

Váš dotaz DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK