Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
ks
Kód:004:5810
Výrobce:DIGITUS
Cena s DPH : 385,00 Kč
Cena bez DPH : 318,20 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu.

Konektor 1: SC
Konektor 2: SC
Třída vlákna: OM3

- Průměr vlákna: 50/125µ
- Multimode
- Duplexní kabel
- LSOH provedení
- Konektor s keramickým kroužkem
- Průměr kabelu 3 mm
- Typ kabelu: I-VH 2G50/125µ
- Barva kabelu: tyrkysová
- Délka: 3m

[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
Best performance and link quality for your network.

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Packaging: DIGITUS Polybag
Length: 3m

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
Kód zboží:004:5812
Cena bez DPH:435,50 Kč
Cena s DPH527,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
Kód zboží:004:5813
Cena bez DPH:518,20 Kč
Cena s DPH627,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
Kód zboží:004:5811
Cena bez DPH:372,70 Kč
Cena s DPH451,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
Kód zboží:004:5808
Cena bez DPH:257,90 Kč
Cena s DPH312,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
Kód zboží:004:5814
Cena bez DPH:680,20 Kč
Cena s DPH823,00 Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Kód zboží:004:5809
Cena bez DPH:289,30 Kč
Cena s DPH350,00 Kč
DPH21 %

Váš dotaz DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK