Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
ks
Kód:004:5838
Výrobce:DIGITUS
Cena : 949,00 Kč
Dostupnost:na dotaz
Záruka na zboží: 24 měsíců
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

Nejlepší výkon a kvalita spojení pro vaši optickou síť. Baleno po 1ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu.

Konektor 1: LC
Konektor 2: ST
Třída vlákna: OM3

- Průměr vlákna: 50/125µ
- Multimode
- Duplexní kabel
- LSOH provedení
- Konektor s keramickým kroužkem
- Průměr kabelu 3 mm
- Typ kabelu: I-VH 2G50/125µ
- Barva kabelu: tyrkysová
- Délka: 15m

[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
Best performance and link quality for your network.

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3 mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: single-color
Fiber diameter: 50/125µ
Packaging: DIGITUS Polybag
Length: 15m

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Kód zboží:004:5834
Cena407,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
Kód zboží:004:5836
Cena540,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m
Kód zboží:004:5839
Cena1 191,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
Kód zboží:004:5835
Cena458,00 Kč
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
Kód zboží:004:5837
Cena745,00 Kč

Váš dotaz DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK