Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Optické převodníky

Cena: 1947 - 4892 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber ST connector 2km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber ST connector 2km
004:3819
1 609,10 1 947,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km
004:3820
1 708,30 2 067,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km
004:3818
2 179,30 2 637,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
004:564
2 280,20 2 759,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC
004:563
2 409,10 2 915,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1
004:2626
2 847,90 3 446,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
004:2320
2 925,60 3 540,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1
004:2627
3 228,10 3 906,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km
004:2625
4 043,00 4 892,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK