Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Optické převodníky

Cena: 1640 - 4646 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber ST connector 2km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber ST connector 2km
004:3819
1 355,40 1 640,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Multimode Dual Fiber SC connector 2km
004:3820
1 438,00 1 740,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km DIGITUS 10/100Base-TX to 100Base-FX Singlemode Dual Fiber ST connector 20km
004:3818
1 835,50 2 221,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na ST
004:564
1 919,80 2 323,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na SC
004:563
2 028,90 2 455,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na Single Mode SC TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na Single Mode SC
004:565
2 381,00 2 881,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU SC connector, MM, Up to 0.5km DN-82120-1
004:2626
2 398,30 2 902,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC TRENDnet Optický převodník 1000Base-T na 1000Base-SX Multi-Mode SC
004:2320
2 463,60 2 981,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1 DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, MM, Up to 0.5km DN-82110-1
004:2627
2 718,20 3 289,00 bez DPHs DPH
DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km DIGITUS 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km
004:2625
3 405,00 4 120,00 bez DPHs DPH
TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na MTRJ TRENDnet Optický převodník 10/100BaseTX/BaseFX na MTRJ
004:562
3 839,70 4 646,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK