Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

62.5/125 OM1

Cena: 206 - 310 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 1m
004:1381
206,00
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 2m
004:1382
216,00
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 5m
004:1384
272,00
DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 7m DIGITUS Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 7m
004:1385
310,00
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Info

Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ceny jsou zobrazovány s DPH, pokud není uvedeno jinak. Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu www.moravaelektro.cz slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek s názvem kompatibilní toner, byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku s názvem kompatibilní toner, nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.

Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK