Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Multi mode

Cena: 285 - 745 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2775
235,50 285,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
004:1387
245,50 297,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2776
245,50 297,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2777
275,20 333,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5815
309,90 375,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2778
321,50 389,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m
004:1390
332,20 402,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5816
336,40 407,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5817
378,50 458,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 10m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 10m
004:1392
424,00 513,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2774
427,30 517,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5818
516,50 625,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5819
615,70 745,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK