Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

62.5/125 OM1

Cena: 297 - 513 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
004:1387
245,50 297,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 5m
004:1390
332,20 402,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 10m DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 10m
004:1392
424,00 513,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK