Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Multi mode

Cena: 168 - 1047 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 3m DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 3m
004:5664
138,80 168,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 5m DIGITUS Optický patchkabel FC-PC/FC-PC 62.5/125 5m
004:5663
191,70 232,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2781
200,00 242,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 1m
004:1393
206,60 250,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2782
211,60 256,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 2m
004:1394
225,60 273,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2783
225,60 273,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 3m DIGITUS Optický patchkabel ST/ST 62.5/125 3m
004:1395
233,90 283,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5820
261,20 316,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2784
270,20 327,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5821
283,50 343,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
004:2785
305,80 370,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5822
318,20 385,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2780
348,80 422,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5823
372,70 451,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5824
432,20 523,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5825
518,20 627,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m
004:5826
865,30 1 047,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK