Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Multi mode

Cena: 298 - 947 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 1m
004:1362
246,30 298,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01 DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
004:4123
246,30 298,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5827
261,20 316,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC-SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC-SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2742
262,80 318,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 2m
004:1364
265,30 321,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2741
275,20 333,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 3m DIGITUS Optický patchkabel LC/SC 62.5/125 3m
004:1365
280,20 339,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5828
286,80 347,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2743
312,40 378,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5829
318,20 385,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
004:2744
362,80 439,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5830
376,00 455,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5831
432,20 523,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5832
521,50 631,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2740
533,10 645,00 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
004:5833
782,60 947,00 bez DPHs DPH
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK