Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

LC/ST

Cena: 242 - 815 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 1m
004:1369
242,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2746
242,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2747
252,00
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 2m
004:1370
260,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2748
272,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5834
278,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
004:2710
286,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
004:2711
300,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
004:2712
311,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:2749
311,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5835
313,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
004:2713
333,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5836
370,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2745
387,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
004:2709
395,00
DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m DIGITUS Optický patchkabel LC/ST 62.5/125 10m
004:1374
415,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5837
510,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
004:5838
650,00
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m
004:5839
815,00
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Info

Podle zákona o evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ceny jsou zobrazovány s DPH, pokud není uvedeno jinak. Jména výrobce nebo modelů tiskáren použitá na e-shopu www.moravaelektro.cz slouží pouze pro účely specifikace výrobku. Výrobek s názvem kompatibilní toner, byl vyroben bez jakékoli spolupráce s těmito výrobci. Použitím nebo prodejem výrobku s názvem kompatibilní toner, nejsou omezena žádná práva jiného výrobce nebo prodejce.

Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK