Počet položek: 0 0,00 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Pravidla a podmínky bezplatné inzerce

Pravidla a podmínky pro využívání služeb bezplatné inzerce

 1. Vymezení pojmů:

  • Uživatel - fyzická nebo právnická osoba využívající služeb na serveru kanclservis.cz.
  • Provozovatel - fyzická nebo právnická osoba nebo skupina osob, jež je vlastníkem domény kanclservis.cz a zajišťuje provoz serveru kanclservis.cz.
 2. Server kanclservis.cz umožňuje svým uživatelům bezplatně zveřejňovat inzeráty nabídky, poptávky a/nebo výměny zboží a nabídky a/nebo poptávky služeb. Veškeré služby poskytované provozovatelem na serveru kanclservis.cz mohou všichni uživatelé využívat zcela zdarma.

 3. Je zakázáno:
  • inzerovat reklamy a nabídky:
   • hubnutí
   • "bezpracných" výdělků, především pomocí internetu
   • multilevel marketingu, provizních systémů a systémů typu "letadlo"
   • nabídky práce vyžadující poplatek předem
   • erotických služeb
  • vkládat tentýž inzerát několikrát za sebou (tzv. tapetování).
  • uvádět v nadpisu inzerátu odkaz na jakoukoliv webovou stránku.
  • inzerovat firmu. Vždy se smí inzerovat pouze konkrétní zboží nebo služba, nikoliv firma jako celek. Například autobazar smí inzerovat pouze jednotlivá vozidla, realitní kancelář jen jednotlivé nemovitosti apod.
  Takovéto inzeráty mohou být (a budou) provozovatelem odstraněny bez jakéhokoliv upozornění a/nebo náhrady.
 4. Provozovatel prostřednictvím serveru kanclservis.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím uživatelem.

 5. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah jednotlivých inzerátů, za správnost a pravdivost údajů uvedených v inzerátech ani za funkčnost a kvalitu inzerovaného zboží (resp. služeb).

 6. Provozovatel neručí za nepřetržitou a bezproblémovou funkčnost a dostupnost stránek kanclservis.cz a všech služeb zde poskytovaných.

 7. Provozovatel neručí za žádné škody, které by vznikly (ať již přímo, nepřímo nebo náhodně) uživatelům nebo třetím osobám v souvislosti s využíváním služeb kanclservis.cz.

 8. Provozovatel si vyhrazuje právo bez jakéhokoliv upozornění a/nebo náhrady odstranit inzerát, který svým obsahem odporuje platným zákonům České Republiky, těmto pravidlům a/nebo dobrým mravům, případně inzerát, který svým obsahem neodpovídá rubrice, v níž je zařazen.

 9. Dojde-li ze strany uživatele k opakovanému a záměrnému porušování těchto pravidel, vyhrazuje si provozovatel právo učinit proti tomuto uživateli příslušné kroky.

 10. Tyto podmínky nabývají platnosti dnem zveřejnění a provozovatel si vyhrazuje právo je kdykoliv a bez jakéhokoliv upozornění změnit.

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Copyright © www.moravaelektro.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.moravaelektro.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,00 CZK