Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

kliknutím zvětšíte
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
ks
Kód:004:2741
Výrobce:DIGITUS
Cena s DPH : 281,- Kč
Cena bez DPH : 232,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Article number: DK-2532-03
EAN: 4016032249412

Description:

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• SC connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet


[ENG]
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Article number: DK-2532-03
EAN: 4016032249412

Description:

• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• SC connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

Zboží ze stejné kategorie - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
Kód zboží:004:2744
Cena bez DPH:307,- Kč
Cena s DPH371,- Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
Kód zboží:004:2743
Cena bez DPH:264,- Kč
Cena s DPH319,- Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
Kód zboží:004:2742
Cena bez DPH:221,- Kč
Cena s DPH268,- Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
Kód zboží:004:2740
Cena bez DPH:450,- Kč
Cena s DPH544,- Kč
DPH21 %
Zvětšit fotografii - DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
Kód zboží:004:4123
Cena bez DPH:208,- Kč
Cena s DPH252,- Kč
DPH21 %

Potřebujete poradit ? DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací




Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace