Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

50/125 OM3

256 - 513 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5827
212,- 256,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5828
233,- 282,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5829
259,- 313,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5830
306,- 370,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5831
351,- 425,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5832
424,- 513,- bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace