Počet položek: 0 0 Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

LC/LC

227 - 1000 Kč
Výrobce: Řadit podle:
Filtr dostupnosti
Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 1m
004:1355  
188 227 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
004:5799  
221 267 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5800  
248 300 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 1m
004:6036  
248 300 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m
004:2737  
255 308 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 3m
004:5801  
273 330 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 1m
004:6591  
273 330 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m
004:6037  
285 345 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m
004:2736  
286 346 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
004:2698  
294 356 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
004:2735  
298 361 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
004:2699  
314 380 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
004:2700  
315 381 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
004:3689  
319 386 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 3m
004:6038  
319 386 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
004:5802  
322 390 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 2m
004:6592  
322 390 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 7m
004:2738  
334 404 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 5m
004:2701  
350 424 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2734  
350 424 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 3m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 3m
004:6593  
359 434 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 7m
004:5803  
373 451 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
004:2697  
383 464 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
004:6039  
419 507 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 10m
004:5804  
444 537 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 7m
004:6040  
450 544 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 5m
004:6594  
471 570 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 15m
004:5065  
486 588 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 10m
004:6041  
523 633 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 7m
004:6595  
570 690 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
004:5805  
626 758 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM5, Duplex, 10m
004:6596  
719 870 bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 20m
004:5806  
826 1 000 bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace