Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Výpočetní technika,zdravotnické vybavení,led osvětlení

Poslední články

Poslední příspěvky

Náhradní díl HP RM1-1470-050CN Laser Scanner Assy Náhradní díl HP RM1-1470-050CN Laser Scanner Assy
RM1-1470-050CN  
2 211,- 2 675,- bez DPHs DPH
Originální toner Dell 59310038/H3730,DELL 1700/1700N/1710 Originální toner Dell 59310038/H3730,DELL 1700/1700N/1710
59310038-ORIG  
2 445,- 2 958,- bez DPHs DPH
PremiumCord Prodlužovací kabel-myš 9pin 5m rozebírací PremiumCord Prodlužovací kabel-myš 9pin 5m rozebírací
004:1007  
64,- 77,- bez DPHs DPH
Kompatibilni toner Brother TN1030 na 1000 stran Kompatibilni toner Brother TN1030 na 1000 stran
TN1030-KOMP  
306,- 370,- bez DPHs DPH
TRENDnet WLAN USB2.0 Adap. IEEE 802.11a/g 108Mbps TRENDnet WLAN USB2.0 Adap. IEEE 802.11a/g 108Mbps
004:546  
252,- 305,- bez DPHs DPH
Originální toner Sharp AR-150DC Originální toner Sharp AR-150DC
AR150DC-ORIG  
2 268,- 2 744,- bez DPHs DPH
ATEN USB 3.1 Gen1 Industrial přepínač periferií 4:4 US3344I ATEN USB 3.1 Gen1 Industrial přepínač periferií 4:4 US3344I
004:6720  
4 952,- 5 992,- bez DPHs DPH
ATEN HDMI Extender do 150m, POH, RS-232, 4K, HDBaseT, po 1x RJ45 ATEN HDMI Extender do 150m, POH, RS-232, 4K, HDBaseT, po 1x RJ45
004:6234  
17 359,- 21 004,- bez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro Canon komp.s CRG728, černý, 2.100st. ARMOR laser toner pro Canon komp.s CRG728, černý, 2.100st.
004:4822  
965,- 1 168,- bez DPHs DPH
Kompatibilní developer Sharp 830DV1, SF8300/ SF8350/ SF7900 Kompatibilní developer Sharp 830DV1, SF8300/ SF8350/ SF7900
830DV1-KOMP-D  
426,- 516,- bez DPHs DPH
ClickTronic HQ OFC kabel 2x CINCH - 2x CINCH RCA, M/M, 0.5m ClickTronic HQ OFC kabel 2x CINCH - 2x CINCH RCA, M/M, 0.5m
004:4444  
307,- 371,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 10m
004:2740  
450,- 544,- bez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro HP LJ P1102 černý, 1.600str,komp.s CE285A ARMOR laser toner pro HP LJ P1102 černý, 1.600str,komp.s CE285A
004:4177  
926,- 1 120,- bez DPHs DPH
ink-jet pro Epson Stylus Photo R265 magenta, komp.s T080340 5,5ml ink-jet pro Epson Stylus Photo R265 magenta, komp.s T080340 5,5ml
004:3347  
151,- 183,- bez DPHs DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/ST Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
004:5834  
239,- 289,- bez DPHs DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 5m modrá PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 5m modrá
004:3065  
57,- 69,- bez DPHs DPH
Náhradní díl Samsung box na papír CLX-3305W Náhradní díl Samsung box na papír CLX-3305W
CLX-3305W  
1 571,- 1 901,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP CF288-60030 ADF Hinge Assembly Náhradní díl HP CF288-60030 ADF Hinge Assembly
CF288-60030  
500,- 605,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RM1-6414-000CN Pick-Up Roller, Tray 2 Náhradní díl HP RM1-6414-000CN Pick-Up Roller, Tray 2
RM1-6414  
155,- 188,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RK2-0269-000CN, paper pickup solenoid Náhradní díl HP RK2-0269-000CN, paper pickup solenoid
RK2-0269-000CN  
1 577,- 1 908,- bez DPHs DPH
Náhradní díl HP RK2-0176-000CN, magnetiská spojka pohonu Náhradní díl HP RK2-0176-000CN, magnetiská spojka pohonu
RK2-0176-000CN  
2 442,- 2 955,- bez DPHs DPH
ARMOR laser toner pro HP LJ M630 10.500 str., komp. s CF281A ARMOR laser toner pro HP LJ M630 10.500 str., komp. s CF281A
004:7426  
1 751,- 2 119,- bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace