Počet položek: 0 0,- Kč
eShop www.moravaelektro.cz
led osvětlení, tonery, servis tiskáren, sterilizátory, ultrazvukové čističky

Spojky, příslušenství

24 - 936 Kč
Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
DIGITUS ST/ST optická multimode spojka DIGITUS ST/ST optická multimode spojka
004:2246
20,- 24,- bez DPHs DPH
DIGITUS SC/SC optická multimode spojka DIGITUS SC/SC optická multimode spojka
004:2247
28,- 34,- bez DPHs DPH
DIGITUS LC/LC optická multimode spojka DIGITUS LC/LC optická multimode spojka
004:2248
50,- 60,- bez DPHs DPH
CONTEG 19" Optický rozvaděč, výsuvný, 1U, 250mm hloubka, bez čela, barva černá CONTEG 19" Optický rozvaděč, výsuvný, 1U, 250mm hloubka, bez čela, barva černá
004:6404
774,- 936,- bez DPHs DPH

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace