Canon CEXV7 - NPG-21 kompatibilní toner pro topírky Canon iR1210/ iR1230/ iR1237N/ iR1270F/ iR1310/ iR1330/ iR1370F/ iR1510/ iR1530/ iR1570
| Kód: | C-EXV7-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 420 Kč |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Přepočtená cena: | 19 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 5300 stran |
Kompatibilní toner Canon C-EXV 7 black, barva černá. Toner Canon CEXV7 pro kopírky
Canon iR1210
Canon iR1230
Canon iR1270F
Canon iR1300
Canon iR1310
Canon iR1330
Canon iR1370F
Canon iR1510
Canon iR1530
Canon iR1570F
Canon Imagerunner 1210
Canon Imagerunner 1230
Canon Imagerunner 1270F
Canon Imagerunner 1300
Canon Imagerunner 1310
Canon Imagerunner 1330
Canon Imagerunner 1370F
Canon Imagerunner 1510
Canon Imagerunner 1530
Canon Imagerunner 1570F
| Kód zboží: | CEXV7-ORIG |
| Cena bez DPH: | 773 Kč |
| Cena s DPH | 935 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CEXV7 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 300g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | 49026 |
| Cena bez DPH: | 2 370 Kč |
| Cena s DPH | 2 868 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | zobrazovací válce |
| Objem, kapacita: | 24 000 stran |
| Kód zboží: | CRG-712-KOMP |
| Cena bez DPH: | 480 Kč |
| Cena s DPH | 581 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-712 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | 1561A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1561A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | 0453B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0453B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | 1980B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 652 Kč |
| Cena s DPH | 789 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1980B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | 1558A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Cena s DPH | 700 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1558A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 0266B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Cena s DPH | 758 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-708Bk |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | NPG-13-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 540g |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 0454B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0454B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | 1659B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1659B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 9423A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9423A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |