Canon FX-4,FX4 kompatibilní toner pro Canon Fax L800/L900/Laser Class 8500/9000/9000L/9000MS/9000S/9500/9500MS/9500S


| Kód: | 1558A002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 700 Kč |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Přepočtená cena: | 32 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 26 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
Kompatibilní toner Canon FX-4 black, barva černá. Toner Canon FX 4 je pro tiskárny
Canon Fax L800
Canon Fax L900
Canon Laser Class 8500
Canon Laser Class 9000
Canon Laser Class 9000L
Canon Laser Class 9000MS
Canon Laser Class 9000S
Canon Laser Class 9500
Canon Laser Class 9500MS
Canon Laser Class 9500S
| Kód zboží: | 1558A003-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 2 232 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6 500 stran |
| Kód zboží: | 7628A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7628A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 1660B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1660B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 1386A006-KOMP |
| Cena bez DPH: | 413 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1386A006 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 380g/ 6900 stran |
| Kód zboží: | 1388A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 585 Kč |
| Cena s DPH | 708 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1388A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 1 x 9600 stran |
| Kód zboží: | 1659B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1659B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 1548A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 526 Kč |
| Cena s DPH | 636 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1548A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | NPG-1-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | NPG-1 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 190g/ 4 x 3800 stran |
| Kód zboží: | 7627A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7627A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | C-EXV7-KOMP |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV7 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5300 stran |
| Kód zboží: | 0452B002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 813 Kč |
| Cena s DPH | 984 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0452B002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 575g/ 26 000 stran |
| Kód zboží: | 1979B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1979B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 917B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0917B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |