Kompatibilní toner HP C9700A, Q3960A černý pro tiskárny HP Color Laserjet 1500, 2500, 2550, 2820, 2840, L, N, LN, TN, AIO
| Kód: | Q3960A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Přepočtená cena: | 45 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 38 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
Kompatibilní toner HP C9700A, Q3960A black, barva černá pro tiskárny
HP Color Laserjet 1500
HP Color Laserjet 1500 L
HP Color Laserjet 2500 L
HP Color Laserjet 2500 N
HP Color Laserjet 2500 TN
HP Color Laserjet 2550
HP Color Laserjet 2550 L
HP Color Laserjet 2550 LN
HP Color Laserjet 2550 N
HP Color Laserjet 2820
HP Color Laserjet 2820 AIO
HP Color Laserjet 2840
HP Color Laserjet 2840 AIO
| Kód zboží: | Q3961A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q3963A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3963A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | C9702A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9702A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q3960A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 356 Kč |
| Cena s DPH | 2 851 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3960A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | Q3961A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 842 Kč |
| Cena s DPH | 3 439 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q3963A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 842 Kč |
| Cena s DPH | 3 439 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3963A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q3962A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 842 Kč |
| Cena s DPH | 3 439 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3962A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | komp-Q6511X |
| Cena bez DPH: | 1 055 Kč |
| Cena s DPH | 1 277 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 0 |
| Kód zboží: | CE505A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 62,23 % |
| Původní cena | 2 542 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | C7115X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 620 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 62,83 % |
| Původní cena | 2 018 Kč |
| param PARTNUMBER: | C7115X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | CE250A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 677 Kč |
| Cena s DPH | 2 029 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE250A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CE505X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 021 Kč |
| Cena s DPH | 1 236 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 70,00 % |
| Původní cena | 4 120 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6500 |
| Kód zboží: | C3903A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 068 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C3903A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | KTQ7553A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 786 Kč |
| Cena s DPH | 952 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | KTQ7553A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | CE278A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 270 Kč |
| Cena s DPH | 327 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 82,41 % |
| Původní cena | 1 858 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE278A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | Q3961A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q1338A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 736 Kč |
| Cena s DPH | 2 100 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 47,67 % |
| Původní cena | 4 013 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q1338A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12000 stran |
| Kód zboží: | Q2610A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 810 Kč |
| Cena s DPH | 980 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,03 % |
| Původní cena | 3 633 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2610A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |