Kompatibilní toner Xerox 106R01374 na 5000 stran pro tiskárnu Xerox Phaser 3250D, 3250DN, 3250B, 3250N
| Kód: | 106R01374-KOMP |
| Výrobce: | Xerox |
| Cena s DPH: | 1 292 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 068 Kč |
| Přepočtená cena: | 59 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 49 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
Kompatibilní toner Xerox 106R01374 na 5000 stran pro tiskárnu
Xerox Phaser 3250 D
Xerox Phaser 3250 DN
Xerox Phaser 3250 B
Xerox Phaser 3250 N
| Kód zboží: | 6R90182-KOMP |
| Cena bez DPH: | 684 Kč |
| Cena s DPH | 828 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 006R90182 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2x460g |
| Kód zboží: | 47551-05160067 |
| Cena bez DPH: | 261 Kč |
| Cena s DPH | 316 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 80g |
| Kód zboží: | XC-1040-KOMP |
| Cena bez DPH: | 723 Kč |
| Cena s DPH | 875 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 90,00 % |
| Původní cena | 8 748 Kč |
| param PARTNUMBER: | 006R74113 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12500 stran |
| Kód zboží: | 106R01632-KOMP |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Cena s DPH | 610 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01632 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-106R03048 |
| Cena bez DPH: | 1 322 Kč |
| Cena s DPH | 1 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R03048 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | 006R90269-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 230 Kč |
| Cena s DPH | 2 699 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | 106R01379-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 414 Kč |
| Cena s DPH | 1 711 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 40,00 % |
| Původní cena | 2 852 Kč |
| param PARTNUMBER: | 106R01379 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 13R00054-KOMP |
| Cena bez DPH: | 750 Kč |
| Cena s DPH | 908 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 013R00054 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 610g |
| Kód zboží: | 6R90127-KOMP |
| Cena bez DPH: | 940 Kč |
| Cena s DPH | 1 137 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x575g / 10000 stran |
| Kód zboží: | 106R01631-KOMP |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Cena s DPH | 610 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01631 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-106R02761 |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Cena s DPH | 652 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Kód zboží: | 6R90269-KOMP |
| Cena bez DPH: | 853 Kč |
| Cena s DPH | 1 032 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |