Kompatibilní toner Canon C-EXV1, 33000 stran pro kopírku Canon iR 4600, iR 5000, iR 6000, iR 7200
| Kód: | 4234A002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 1 668 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 379 Kč |
| Přepočtená cena: | 76 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 63 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 1 x 1650g/ 33000 stran |
Kompatibilní toner Canon C-EXV1 pro kopírky
Canon iR4600
Canon iR5000
Canon iR6000
Canon iR7200
1 x 1650g.
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | CRG-715-KOMP |
| Cena bez DPH: | 394 Kč |
| Cena s DPH | 477 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 76,25 % |
| Původní cena | 2 007 Kč |
| param PARTNUMBER: | CRG-715 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |
| Kód zboží: | 3480B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 033 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,00 % |
| Původní cena | 3 125 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3480B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6300 |
| Kód zboží: | 3479B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 48,28 % |
| Původní cena | 1 856 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3479B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | 6648A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 640 Kč |
| Cena s DPH | 774 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6648A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 795g/ 15000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 1561A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1561A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | CRG-309-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 408 Kč |
| Cena s DPH | 1 704 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 7628A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7628A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 1978B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1978B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 1979B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1979B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 3500B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 754 Kč |
| Cena s DPH | 912 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 3500B002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 stran |