Kompatibilní toner Canon C-EXV18 pro kopírku Canon iR1018, iR1018J, iR1019, iR1020, iR1020J, iR1022, iR1022A, iR1022F, iR1022I, iR1022IF, iR1024A, iR1024F, iR1024I, iR1024IF, iR1025, iR1025IF, iR1025N, Canon Imagerunner 1018, 1018J, 1019, 1020, 1020J, 1022, 1022A, 1022F, 1022I, 1022IF, 1024A, 1024AF, 1024F, 1024IF
| Kód: | 0388B002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 600 Kč |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Přepočtená cena: | 27 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 1 x 430g/ 8400 stran |
Kompatibilní toner Canon C-EXV18 pro kopírku
Canon iR 1018
Canon iR 1018J
Canon iR 1019
Canon iR 1020
Canon iR 1020J
Canon iR 1022
Canon iR 1022A
Canon iR 1022F
Canon iR 1022I
Canon iR 1022IF
Canon iR 1024A
Canon iR 1024F
Canon iR 1024I
Canon iR 1024IF
Canon iR 1025
Canon iR 1025IF
Canon iR 1025N
Canon Imagerunner 1018
Canon Imagerunner 1018J
Canon Imagerunner 1019
Canon Imagerunner 1020
Canon Imagerunner 1020J
Canon Imagerunner 1022
Canon Imagerunner 1022A
Canon Imagerunner 1022F
Canon Imagerunner 1022I
Canon Imagerunner 1022IF
Canon Imagerunner 1024A
Canon Imagerunner 1024AF
Canon Imagerunner 1024F
Canon Imagerunner 1024IF
| Kód zboží: | C-EXV18-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 120 Kč |
| Cena s DPH | 1 355 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV18 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1x430g/ 8400 stran |
| Kód zboží: | GP-200-KOMP |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Cena s DPH | 580 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | CRG-309-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 408 Kč |
| Cena s DPH | 1 704 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 1979B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1979B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | C-EXV12-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 032 Kč |
| Cena s DPH | 1 249 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9634A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1219g/ |
| Kód zboží: | 1369A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 340 Kč |
| Cena s DPH | 411 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1369A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 105g / 4000 stran |
| Kód zboží: | 9423A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9423A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 7627A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7627A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7626A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7626A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 9421A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9421A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 3480B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 033 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,00 % |
| Původní cena | 3 125 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3480B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6300 |
| Kód zboží: | CRG703-KOMP |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG703 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CRG-H-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 121 Kč |
| Cena s DPH | 1 356 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |