| Kód: | 0452B002AA-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 984 Kč |
| Cena bez DPH: | 813 Kč |
| Přepočtená cena: | 45 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 37 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0,52 kg |
| Rozměry: | 152 x 184 x 92 mm |
| Objem, kapacita: | 1 x 575g/ 26 000 stran |
Nový kompatibilní toner Canon 0452B002AA, C EXV 21Bk black, barva černá. Toner Canon 0452B002AA, CEXV21 Bk pro barevné kopírky
Canon Color Imagerunner C2550
Canon Color Imagerunner C2880
Canon Color Imagerunner C2880I
Canon Color Imagerunner C3080
Canon Color Imagerunner C3080I
Canon Color Imagerunner C3380
Canon Color Imagerunner C3380I
Canon Color Imagerunner C3480
Canon Color Imagerunner C3480I
Canon iR C2380I
Canon iR C2550
Canon iR C2880
Canon iR C2880I
Canon iR C2880V2
Canon iR C3080
Canon iR C3080I
Canon iR C3380
Canon iR C3380I
Canon iR C3480
Canon iR C3480I
Canon iR C3580
Canon iR C3580I
Canon Imagerunner C2380I
Canon Imagerunner C2880
Canon Imagerunner C2880I
Canon Imagerunner C2880V2
Canon Imagerunner C3080
Canon Imagerunner C3380
Canon Imagerunner C3380I
Canon Imagerunner C3580
Canon Imagerunner C3580I
| Kód zboží: | 0455B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Canon 0455B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | 0454B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0454B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | 0453B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0453B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | CAN-FX10-KOMP |
| Cena bez DPH: | 481 Kč |
| Cena s DPH | 582 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,00 % |
| Původní cena | 1 164 Kč |
| param PARTNUMBER: | 0263B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | EP-P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 648 Kč |
| Cena s DPH | 784 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | EP-P |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3 500 stran |
| Kód zboží: | 1871B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 615 Kč |
| Cena s DPH | 744 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1871B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | 1658B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1658B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | C-EXV7-KOMP |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV7 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5300 stran |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |
| Kód zboží: | 1558A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Cena s DPH | 700 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1558A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 3480B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 033 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,00 % |
| Původní cena | 3 125 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3480B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6300 |
| Kód zboží: | 1364A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 872 Kč |
| Cena s DPH | 1 055 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1364A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500g / 21400 stran |
| Kód zboží: | CRG703-KOMP |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG703 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | 1561A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1561A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | 3500B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 754 Kč |
| Cena s DPH | 912 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 3500B002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 stran |