| Kód: | 7629A002AA-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 1 680 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Přepočtená cena: | 76 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 63 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Rozměry: | 530 x 220 x 150 mm |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
Kompatibilní toner Canon C EXV 8BK barva černá. Toner Canon CEXV8Bk pro barevné kopírky
Canon CLC 2620
Canon CLC 3200
Canon CLC 3220
Canon Color Imagerunner C2620
Canon Color Imagerunner C2620N
Canon Color Imagerunner C3200
Canon Color Imagerunner C3200N
Canon Color Imagerunner C3220
Canon Color Imagerunner C3220N
Canon iR C2620
Canon iR C2620N
Canon iR C3200
Canon iR C3200N
Canon iR C3220
Canon iR C3220N
Canon Imagerunner C3200
Canon Imagerunner C3200I
Canon Imagerunner C3200N
Canon Imagerunner C3220
Canon Imagerunner C3220N
Canon S3200
| Kód zboží: | 7628A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7628A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7627A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7627A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7626A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7626A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 1386A006-KOMP |
| Cena bez DPH: | 413 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1386A006 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 380g/ 6900 stran |
| Kód zboží: | 5773A004-KOM |
| Cena bez DPH: | 645 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,00 % |
| Původní cena | 1 560 Kč |
| param PARTNUMBER: | 5773A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | NPG-10-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1,5kg |
| Kód zboží: | 9424A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9424A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 1366A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 783 Kč |
| Cena s DPH | 948 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1366A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 21400 stran |
| Kód zboží: | 9421A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9421A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 1978B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1978B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 701Y-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9284A003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | 1388A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 585 Kč |
| Cena s DPH | 708 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1388A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 1 x 9600 stran |
| Kód zboží: | 1980B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 652 Kč |
| Cena s DPH | 789 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1980B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | 3484B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,54 % |
| Původní cena | 1 380 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3484B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 600 stran |
| Kód zboží: | 0452B002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 813 Kč |
| Cena s DPH | 984 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0452B002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 575g/ 26 000 stran |