Canon CLC2620, CLC3200, CLC3220, Color Imagerunner C2620, C2620N, C3200, C3200N, C3220, C3220N, iRC 2620, iRC 2620N, iRC 3200, iRC 3200N, iRC 3220, iRC 3220 N, Imagerunner C 3200, C 3200 I, C 3200 N, C 3220, C 3220 N, S 3200
| Kód: | 7627A002AA-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 2 676 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Přepočtená cena: | 122 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 101 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Rozměry: | 530 x 220 x 150 mm |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
Kompatibilní toner Canon C-EXV8 Magenta. Toner Canon C-EXV8M pro barevné kopírky
Canon CLC 2620
Canon CLC 3200
Canon CLC 3220
Canon Color Imagerunner C 2620
Canon Color Imagerunner C 2620 N
Canon Color Imagerunner C 3200
Canon Color Imagerunner C 3200 N
Canon Color Imagerunner C 3220
Canon Color Imagerunner C 3220 N
Canon iRC 2620
Canon iRC 2620N
Canon iRC 3200
Canon iRC 3200N
Canon iRC 3220
Canon iRC 3220N
Canon Imagerunner C 3200
Canon Imagerunner C 3200 I
Canon Imagerunner C 3200 N
Canon Imagerunner C 3220
Canon Imagerunner C 3220 N
Canon S3200
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7628A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7628A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7626A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7626A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 3500B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 754 Kč |
| Cena s DPH | 912 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 3500B002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 stran |
| Kód zboží: | 1977B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1977B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 1979B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1979B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 1369A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 340 Kč |
| Cena s DPH | 411 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1369A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 105g / 4000 stran |
| Kód zboží: | 1366A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 783 Kč |
| Cena s DPH | 948 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1366A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 21400 stran |
| Kód zboží: | 9421A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9421A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 701Y-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9284A003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | NPG-7-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1377A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | 9629A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 060 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9629A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1060g/ 21000 stran |
| Kód zboží: | GP-200-KOMP |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Cena s DPH | 580 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | 1558A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 578 Kč |
| Cena s DPH | 700 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1558A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | C-EXV12-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 032 Kč |
| Cena s DPH | 1 249 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9634A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1219g/ |