| Kód: | 7626A002AA-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 2 676 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Přepočtená cena: | 122 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 101 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Rozměry: | 530 x 220 x 150 mm |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
Kompatibilní toner Canon C-EXV 8 Yellow. Toner Canon CEXV8Y pro barevné kopírky
Canon CLC2620
Canon CLC3200
Canon CLC3220
Canon Color Imagerunner C2620
Canon Color Imagerunner C2620N
Canon Color Imagerunner C3200
Canon Color Imagerunner C3200N
Canon Color Imagerunner C3220
Canon Color Imagerunner C3220N
Canon IR C2620
Canon IR C2620N
Canon IR C3200
Canon IR C3200N
Canon IR C3220
Canon IR C3220N
Canon Imagerunner C3200
Canon Imagerunner C3200I
Canon Imagerunner C3200N
Canon Imagerunner C3220
Canon Imagerunner C3220N
Canon S3200
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7628A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7628A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 7627A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7627A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 3484B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,54 % |
| Původní cena | 1 380 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3484B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 600 stran |
| Kód zboží: | CRG703-KOMP |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG703 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CRG-712-KOMP |
| Cena bez DPH: | 480 Kč |
| Cena s DPH | 581 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-712 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | NPG-13-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 540g |
| Kód zboží: | 1660B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1660B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 701M-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9285A003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | 1550A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 521 Kč |
| Cena s DPH | 630 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1550A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 0453B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0453B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | NPG-9-KOMP |
| Cena bez DPH: | 417 Kč |
| Cena s DPH | 504 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 380g |
| Kód zboží: | 0388B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0388B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 430g/ 8400 stran |
| Kód zboží: | 3479B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 48,28 % |
| Původní cena | 1 856 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3479B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | CRG-309-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 408 Kč |
| Cena s DPH | 1 704 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |