Kompatibilní toner Canon CRG 707, modrý, 2000 stran
| Kód: | 9423A004-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 1 209 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Přepočtená cena: | 55 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 48 EURO |
| DPH: | 15 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
Kompatibilní toner Canon CRG 707 modrý na 2000 stran pro tiskárnu Canon i-SENSYS LBP 5000.
| Kód zboží: | 9424A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9424A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 9422A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9422A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 9421A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9421A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 4234A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 379 Kč |
| Cena s DPH | 1 668 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 4234A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1650g/ 33000 stran |
| Kód zboží: | 1657B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1657B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 701M-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9285A003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | 9287A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9287A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CRG-H-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 121 Kč |
| Cena s DPH | 1 356 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | GP-200-KOMP |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Cena s DPH | 580 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 701C-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9286A003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | 3479B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 48,28 % |
| Původní cena | 1 856 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3479B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | NPG-9-KOMP |
| Cena bez DPH: | 417 Kč |
| Cena s DPH | 504 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 380g |
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |