Kompatibilní toner Canon CRG 708, 2500 stran
| Kód: | 0266B002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 758 Kč |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Přepočtená cena: | 34 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
Kompatibilní toner Canon CRG-708, CRG708 pro tiskárny
Canon i-Sensys LBP 3300
Canon i-Sensys LBP 3360
Canon LBP 3300
Canon LBP 3360
Canon Lasershot LBP 3300
Canon Lasershot LBP 3360
| Kód zboží: | 917B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 772 Kč |
| Cena s DPH | 934 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0917B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 0266B002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 066 Kč |
| Cena s DPH | 2 500 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 0917B002-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 422 Kč |
| Cena s DPH | 2 930 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 22,30 % |
| Původní cena | 3 772 Kč |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | 9424A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9424A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 0455B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Canon 0455B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |
| Kód zboží: | 1386A006-KOMP |
| Cena bez DPH: | 413 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1386A006 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 380g/ 6900 stran |
| Kód zboží: | 9421A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9421A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | 6836A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Cena s DPH | 407 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6836A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 440g/ 2 x 7850 stran |
| Kód zboží: | 701Y-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9284A003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | 3479B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 48,28 % |
| Původní cena | 1 856 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3479B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | 1388A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 585 Kč |
| Cena s DPH | 708 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1388A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 1 x 9600 stran |
| Kód zboží: | CRG-715-KOMP |
| Cena bez DPH: | 394 Kč |
| Cena s DPH | 477 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 76,25 % |
| Původní cena | 2 007 Kč |
| param PARTNUMBER: | CRG-715 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |
| Kód zboží: | CRG703-KOMP |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG703 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | komp-crg737 |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,71 % |
| Původní cena | 1 879 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2400 stran |