Kompatibilní toner Canon CRG 711, žlutý, 6000 stran
| Kód: | 1657B002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 1 835 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Přepočtená cena: | 83 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 69 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
Kompatibilní toner Canon CRG711Y yellow, kapacita toneru 6000 stran pro tiskárny Canon I-Sensys LBP5300, LBP5360, MF9130, MF9170.
| Kód zboží: | 0266B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 627 Kč |
| Cena s DPH | 758 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CRG-708Bk |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 1382A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 388 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1382A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | 9287A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9287A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 1364A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 872 Kč |
| Cena s DPH | 1 055 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1364A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500g / 21400 stran |
| Kód zboží: | NPG-1-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | NPG-1 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 190g/ 4 x 3800 stran |
| Kód zboží: | 6648A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 640 Kč |
| Cena s DPH | 774 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6648A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 795g/ 15000 stran |
| Kód zboží: | 1659B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1659B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | C-EXV7-KOMP |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C-EXV7 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5300 stran |
| Kód zboží: | 1658B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1658B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 8489A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 689 Kč |
| Cena s DPH | 834 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 52,05 % |
| Původní cena | 1 739 Kč |
| param PARTNUMBER: | 8489A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 0388B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0388B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 430g/ 8400 stran |
| Kód zboží: | GP-200-KOMP |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Cena s DPH | 580 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |