Kompatibilní toner Canon CRG 716, modrý, 1500 stran
| Kód: | 1979B002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Přepočtená cena: | 36 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 30 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,0 kg |
| Rozměry: | 375 x 144 x 245 mm |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
Kompatibilní toner Canon CRG 716 C modrý tisk pro tiskárny a multifunkce
Canon i-Sensys LBP 5050
Canon i-Sensys LBP 5050 N
Canon i-Sensys MF 8030 CN
Canon i-Sensys MF 8050 CN
Canon LBP 5050
Canon LBP 5050 N
Canon Satera LBP 5050
Canon Satera LBP 5050 N
| Kód zboží: | 1980B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 652 Kč |
| Cena s DPH | 789 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1980B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | 1978B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1978B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 1977B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1977B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 8489A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 689 Kč |
| Cena s DPH | 834 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 52,05 % |
| Původní cena | 1 739 Kč |
| param PARTNUMBER: | 8489A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | CRG-309-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 408 Kč |
| Cena s DPH | 1 704 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 7629A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 388 Kč |
| Cena s DPH | 1 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7629A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 530g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 1659B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 516 Kč |
| Cena s DPH | 1 835 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1659B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | 7627A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7627A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | 1980B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 652 Kč |
| Cena s DPH | 789 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1980B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | NPG-5-KOMP |
| Cena bez DPH: | 602 Kč |
| Cena s DPH | 728 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | CRG-715-KOMP |
| Cena bez DPH: | 394 Kč |
| Cena s DPH | 477 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 76,25 % |
| Původní cena | 2 007 Kč |
| param PARTNUMBER: | CRG-715 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |
| Kód zboží: | 3480B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 033 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,00 % |
| Původní cena | 3 125 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3480B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6300 |
| Kód zboží: | 1382A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 388 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1382A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | 5773A004-KOM |
| Cena bez DPH: | 645 Kč |
| Cena s DPH | 780 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,00 % |
| Původní cena | 1 560 Kč |
| param PARTNUMBER: | 5773A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |