| Kód: | GP-200-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 580 Kč |
| Cena bez DPH: | 479 Kč |
| Přepočtená cena: | 26 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Kód zboží: | 9422A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9422A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | FX-3-KOMP |
| Cena bez DPH: | 450 Kč |
| Cena s DPH | 545 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | FX-3 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 9424A004-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 051 Kč |
| Cena s DPH | 1 209 Kč |
| DPH | 15 % |
| param PARTNUMBER: | 9424A004 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 6836A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Cena s DPH | 407 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6836A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 x 440g/ 2 x 7850 stran |
| Kód zboží: | C-EXV12-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 032 Kč |
| Cena s DPH | 1 249 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9634A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1219g/ |
| Kód zboží: | 3480B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 033 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 60,00 % |
| Původní cena | 3 125 Kč |
| param PARTNUMBER: | 3480B002-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6300 |
| Kód zboží: | NPG-5-KOMP |
| Cena bez DPH: | 602 Kč |
| Cena s DPH | 728 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | KOMP-E30 |
| Cena bez DPH: | 756 Kč |
| Cena s DPH | 915 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 34,10 % |
| Původní cena | 1 388 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | 1979B002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 660 Kč |
| Cena s DPH | 799 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1979B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 500 stran |
| Kód zboží: | 0452B002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 813 Kč |
| Cena s DPH | 984 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 0452B002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 575g/ 26 000 stran |
| Kód zboží: | 1382A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Cena s DPH | 388 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1382A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | CRG-715-KOMP |
| Cena bez DPH: | 394 Kč |
| Cena s DPH | 477 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 76,25 % |
| Původní cena | 2 007 Kč |
| param PARTNUMBER: | CRG-715 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |