Kompatibilní toner Canon NPG-11 pro kopírky Canon C 120 F, C 122, C 122 F, C130, C 130 F, NP 6012, NP 6012F, NP 6112, NP 6212, NP 6312, NP 6412, NP 6412F, NP 6512, NP 6612, NP 7130, NP 7130F
| Kód: | 1382A002-KOMP |
| Výrobce: | Canon |
| Cena s DPH: | 388 Kč |
| Cena bez DPH: | 320 Kč |
| Přepočtená cena: | 18 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
Kompatibilní toner Canon NPG-11. Toner Canon NPG11 pro kopírky
Canon C 120F
Canon C 122
Canon C 122F
Canon C 130
Canon C 130F
Canon NP 6012
Canon NP 6012F
Canon NP 6112
Canon NP 6212
Canon NP 6312
Canon NP 6412
Canon NP 6412F
Canon NP 6512
Canon NP 6612
Canon NP 7130
Canon NP 7130F
| Kód zboží: | NPG-11-ORIG |
| Cena bez DPH: | 644 Kč |
| Cena s DPH | 779 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1382A002 |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 280g/ 5 300 stran |
| Kód zboží: | 7626A002AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 2 676 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 7626A002AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 470g/ 25 000 stran |
| Kód zboží: | CRG-H-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 121 Kč |
| Cena s DPH | 1 356 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | 1364A001-KOMP |
| Cena bez DPH: | 872 Kč |
| Cena s DPH | 1 055 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1364A001 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500g / 21400 stran |
| Kód zboží: | 9287A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 866 Kč |
| Cena s DPH | 1 048 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9287A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 1550A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 521 Kč |
| Cena s DPH | 630 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1550A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | NPG-10-KOMP |
| Cena bez DPH: | 502 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1,5kg |
| Kód zboží: | CAN-FX10-KOMP |
| Cena bez DPH: | 481 Kč |
| Cena s DPH | 582 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 50,00 % |
| Původní cena | 1 164 Kč |
| param PARTNUMBER: | 0263B002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | NPG-5-KOMP |
| Cena bez DPH: | 602 Kč |
| Cena s DPH | 728 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | 9629A002-KOMP |
| Cena bez DPH: | 876 Kč |
| Cena s DPH | 1 060 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 9629A002 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1060g/ 21000 stran |
| Kód zboží: | 1548A003-KOMP |
| Cena bez DPH: | 526 Kč |
| Cena s DPH | 636 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1548A003 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | 1386A006-KOMP |
| Cena bez DPH: | 413 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 1386A006 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 380g/ 6900 stran |
| Kód zboží: | 0455B003AA-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 241 Kč |
| Cena s DPH | 1 501 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Canon 0455B003AA |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 260g/ 14 000 stran |