Kompatibilní toner HP C7115X, 15X, 3500 stran pro tiskárnu HP Laserjet 1000, 1000W, 1005W, 1200, 1200N, 1200SE, 1220, 1220SE, 3300, 3300MFP, 3310, 3320MFP, 3320N, 3320N MFP, 3330, 3330MFP, 3380MFP, Troy 1200 Micr, 2100 Micr, 2200 Micr, Secure
| Kód: | C7115X-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 750 Kč |
| Cena bez DPH: | 620 Kč |
| Přepočtená cena: | 34 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 28 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 1 268 Kč |
| Původní cena s DPH: | 2 018 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 1 668 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
Kompatibilní toner HP C7115X, 15X, 3500 stran černý tisk pro tiskárny a multifunkce
HP Laserjet 1000
HP Laserjet 1000W
HP Laserjet 1005W
HP Laserjet 1200
HP Laserjet 1200N
HP Laserjet 1200SE
HP Laserjet 1220
HP Laserjet 1220SE
HP Laserjet 3300
HP Laserjet 3300MFP
HP Laserjet 3310
HP Laserjet 3320MFP
HP Laserjet 3320N
HP Laserjet 3320N MFP
HP Laserjet 3330
HP Laserjet 3330MFP
HP Laserjet 3380MFP
Troy 1200 Micr
Troy 2100 Micr
Troy 2200 Micr
Troy 2200 Micr Secure
| Kód zboží: | Q6472A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6472A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q2624A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 537 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 71,68 % |
| Původní cena | 2 295 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2624A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 |
| Kód zboží: | Q3961A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF283X |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 71,47 % |
| Původní cena | 1 402 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHCF283XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2200 |
| Kód zboží: | Q6470A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6470A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | Q2683A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2683A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF287A |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 83,87 % |
| Původní cena | 4 279 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 9000 |
| Kód zboží: | C4182X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 231 Kč |
| Cena s DPH | 2 700 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C4182X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | Q5942X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 300 Kč |
| Cena s DPH | 1 573 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,70 % |
| Původní cena | 5 982 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHQ5942XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | C8061X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 469 Kč |
| Cena s DPH | 1 777 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 53,78 % |
| Původní cena | 3 845 Kč |
| param PARTNUMBER: | C8061X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | C9702A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9702A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | CE250X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE250X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |