Kompatibilní toner HP CE505X, 05X na 6500 stran
| Kód: | CE505X-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 1 236 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 021 Kč |
| Přepočtená cena: | 56 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 2 884 Kč |
| Původní cena s DPH: | 4 120 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 3 405 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,350 kg |
| Objem, kapacita: | 6500 |
Kompatibilní toner HP CE505X, 05X na 6500 stran. Toner HP CE505X, 05X pro tiskárny
HP Laserjet P2050 Series
HP Laserjet P2053D
HP Laserjet P2053DN
HP Laserjet P2053X
HP Laserjet P2054D
HP Laserjet P2054DN
HP Laserjet P2054X
HP Laserjet P2055
HP Laserjet P2055D
HP Laserjet P2055DN
HP Laserjet P2055DTN
HP Laserjet P2055X
HP Laserjet P2056D
HP Laserjet P2056DN
HP Laserjet P2056X
HP Laserjet P2057D
HP Laserjet P2057DN
HP Laserjet P2057X
| Kód zboží: | CE505A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 62,23 % |
| Původní cena | 2 542 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | CE505A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 893 Kč |
| Cena s DPH | 3 500 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE505A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2300 stran |
| Kód zboží: | C7115X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 620 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 62,83 % |
| Původní cena | 2 018 Kč |
| param PARTNUMBER: | C7115X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | Q6001A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,57 % |
| Původní cena | 2 230 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6001A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | CE255A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 010 Kč |
| Cena s DPH | 1 222 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 65,95 % |
| Původní cena | 3 589 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE255A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 |
| Kód zboží: | Q2612A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 79,77 % |
| Původní cena | 1 977 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2612A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 |
| Kód zboží: | Q5951A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5951A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q7562A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 572 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 56,39 % |
| Původní cena | 3 605 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7562A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | Q7553X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 364 Kč |
| Cena s DPH | 440 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q7553X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7000 |
| Kód zboží: | KOMP-CF287A |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 83,87 % |
| Původní cena | 4 279 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 9000 |
| Kód zboží: | Q6000A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 61,08 % |
| Původní cena | 2 030 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6000A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | Q3960A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3960A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5 000 stran |
| Kód zboží: | C4096A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 30,56 % |
| Původní cena | 864 Kč |
| param PARTNUMBER: | C4096A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 |
| Kód zboží: | Q7551X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 992 Kč |
| Cena s DPH | 1 200 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 78,58 % |
| Původní cena | 5 602 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7551X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 13 000 stran |