Kompatibilní toner HP Q2612A, 12A, 2000 stran
| Kód: | Q2612A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 400 Kč |
| Cena bez DPH: | 331 Kč |
| Přepočtená cena: | 18 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 15 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 1 577 Kč |
| Původní cena s DPH: | 1 977 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 1 634 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Objem, kapacita: | 2000 |
Kompatibilni toner HP Q2612A, 12A black, Kompatibilní toner HP Q2612A, 12A pro tiskárny a multifunkce
HP Laserjet 1010
HP Laserjet 1012
HP Laserjet 1015
HP Laserjet 1018
HP Laserjet 1020
HP Laserjet 1022
HP Laserjet 1022N
HP Laserjet 1022NW
HP Laserjet 3015
HP Laserjet 3015AIO
HP Laserjet 3020
HP Laserjet 3030
HP Laserjet 3030AIO
HP Laserjet 3050
HP Laserjet 3050Z
HP Laserjet 3052
HP Laserjet 3055
HP Laserjet M1005MFP
HP Laserjet M1319F MFP
| Kód zboží: | Q2612A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 1 731 Kč |
| Cena s DPH | 2 095 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2612A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | CF280X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 975 Kč |
| Cena s DPH | 1 179 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,00 % |
| Původní cena | 4 718 Kč |
| param PARTNUMBER: | CF280X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6900 |
| Kód zboží: | Q5952A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5952A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | CE505X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 021 Kč |
| Cena s DPH | 1 236 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 70,00 % |
| Původní cena | 4 120 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6500 |
| Kód zboží: | C4127X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,31 % |
| Původní cena | 4 900 Kč |
| param PARTNUMBER: | C4127X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10 000 stran |
| Kód zboží: | CF226A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,30 % |
| Původní cena | 3 165 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3100 stran |
| Kód zboží: | Q2672A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2672A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | Q6000A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 61,08 % |
| Původní cena | 2 030 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6000A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | Q5945A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 311 Kč |
| Cena s DPH | 2 796 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5945A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 18000 stran |
| Kód zboží: | CE252A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE252A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | Q2681A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2681A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | C3903A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 068 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C3903A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |