Kompatibilní toner HP Q2613X, 13X na 4000 stran pro tiskárnu HP LaserJet 1300, 1300n
| Kód: | Q2613X-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 800 Kč |
| Cena bez DPH: | 662 Kč |
| Přepočtená cena: | 36 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 30 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 1 486 Kč |
| Původní cena s DPH: | 2 287 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 1 890 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
Kompatibilní toner HP Q2613X, 13X. Toner HP Q2613X, 13X pro tiskárny
HP Laserjet 1300
HP Laserjet 1300N
HP Laserjet 1300T
HP Laserjet 1300XI
| Kód zboží: | Q2613A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 158 Kč |
| Cena s DPH | 2 611 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2613A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF283A |
| Cena bez DPH: | 226 Kč |
| Cena s DPH | 273 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 84,82 % |
| Původní cena | 1 799 Kč |
| param PARTNUMBER: | KOMP-CF283A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | Q5942X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 300 Kč |
| Cena s DPH | 1 573 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,70 % |
| Původní cena | 5 982 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHQ5942XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | Q6003A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,57 % |
| Původní cena | 2 230 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6003A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
| Kód zboží: | C4127X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,31 % |
| Původní cena | 4 900 Kč |
| param PARTNUMBER: | C4127X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10 000 stran |
| Kód zboží: | Q2610A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 810 Kč |
| Cena s DPH | 980 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,03 % |
| Původní cena | 3 633 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2610A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | Q5951A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5951A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | C4182X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 231 Kč |
| Cena s DPH | 2 700 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C4182X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | CE285A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,84 % |
| Původní cena | 1 651 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHCE285AN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1600 stran |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | Q6472A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6472A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q6473A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6473A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | C9702A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9702A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |