Kompatibilní toner HP Q2670A, 308A černý na 6000 stran pro tiskárnu HP Color LaserJet 3500, 3550, 3700
| Kód: | Q2670A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 2 268 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Přepočtená cena: | 103 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 85 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 932 Kč |
| Původní cena s DPH: | 3 200 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 2 645 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
Kompatibilní toner HP Q2670A, 308A black, barva černá. Toner HP Q2670A, 308A pro tiskárnu
HP Color Laserjet 3500
HP Color Laserjet 3500N
HP Color Laserjet 3550
HP Color Laserjet 3550N
HP Color Laserjet 3700
HP Color Laserjet 3700DN
HP Color Laserjet 3700DTN
HP Color Laserjet 3700N
| Kód zboží: | Q2681A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2681A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | Q2683A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2683A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | Q2682A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2682A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | C3906A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 70,85 % |
| Původní cena | 2 058 Kč |
| param PARTNUMBER: | C3906A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | Q6002A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,57 % |
| Původní cena | 2 230 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6002A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | CF280A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 496 Kč |
| Cena s DPH | 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,39 % |
| Původní cena | 2 438 Kč |
| param PARTNUMBER: | CF280A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2700 stran |
| Kód zboží: | CF280X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 975 Kč |
| Cena s DPH | 1 179 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,00 % |
| Původní cena | 4 718 Kč |
| param PARTNUMBER: | CF280X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6900 |
| Kód zboží: | C9702A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C9702A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q7551A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 977 Kč |
| Cena s DPH | 1 182 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q7551A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6500 stran |
| Kód zboží: | Q7560A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 572 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 58,12 % |
| Původní cena | 3 753 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7560A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6500 stran |
| Kód zboží: | CF226X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 074 Kč |
| Cena s DPH | 1 300 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 76,01 % |
| Původní cena | 5 419 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 9000 stran |
| Kód zboží: | CE252A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE252A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | C8061X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 469 Kč |
| Cena s DPH | 1 777 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 53,78 % |
| Původní cena | 3 845 Kč |
| param PARTNUMBER: | C8061X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | komp-Q6511X |
| Cena bez DPH: | 1 055 Kč |
| Cena s DPH | 1 277 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 0 |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |