Kompatibilní toner HP Q5949A, 49A, 2500 stran pro tiskárny HP Laserjet 1160, 1320, 1320N, 1320NW, 1320TN, 3390 mfp, 3392 mfp
| Kód: | Q5949A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Přepočtená cena: | 40 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 33 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Rozměry: | 380x210x130 mm |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
Kompatibilní toner HP Q5949A, 49A. Toner HP Q5949A, 49A pro tiskárny a multifunkční tiskárny
HP Laserjet 1160
HP Laserjet 1320
HP Laserjet 1320N
HP Laserjet 1320NW
HP Laserjet 1320TN
HP Laserjet 3390mfp
HP Laserjet 3392mfp
| Kód zboží: | Q5949A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 2 314 Kč |
| Cena s DPH | 2 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5949A |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | Q5949X-ORIG |
| Cena bez DPH: | 4 299 Kč |
| Cena s DPH | 5 202 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5949X |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 6000 stran |
| Kód zboží: | Q5949X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 364 Kč |
| Cena s DPH | 440 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5949X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6000 |
| Kód zboží: | Q2672A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2672A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q2613X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 662 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 65,00 % |
| Původní cena | 2 287 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2613X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | C7115X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 620 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 62,83 % |
| Původní cena | 2 018 Kč |
| param PARTNUMBER: | C7115X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | C3903A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 068 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | C3903A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF287A |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 83,87 % |
| Původní cena | 4 279 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 9000 |
| Kód zboží: | CC533A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Cena s DPH | 990 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 66,15 % |
| Původní cena | 2 925 Kč |
| param PARTNUMBER: | CC533A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 800 stran |
| Kód zboží: | Q6473A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6473A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q6002A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,57 % |
| Původní cena | 2 230 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6002A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 000 stran |
| Kód zboží: | Q2673A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2673A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | komp-Q6511X |
| Cena bez DPH: | 1 055 Kč |
| Cena s DPH | 1 277 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 0 |
| Kód zboží: | Q6003A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,57 % |
| Původní cena | 2 230 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q6003A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |