Kompatibilní toner HP Q5950A, 643A, černý, 11000 stran pro tiskárnu HP Color LaserJet 4700, 4700n, 4700dn, 4700dtn, 4700ph plus, CP4005, CP4005N, CP4005DN
| Kód: | Q5950A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 2 178 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 800 Kč |
| Přepočtená cena: | 99 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 82 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 2 721 Kč |
| Původní cena s DPH: | 4 899 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 4 049 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 11000 stran |
Kompatibilní toner HP Q5950A, 643A, black, černý na 11000 stran pro tiskárny HP Color LaserJet 4700, 4700n, 4700dn, 4700dtn, 4700ph plus, CP4005, CP4005N, CP4005DN.
| Kód zboží: | Q5951A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5951A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q5953A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5953A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q5952A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5952A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | CE250A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 677 Kč |
| Cena s DPH | 2 029 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE250A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | Q7570A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 455 Kč |
| Cena s DPH | 1 761 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q7570A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 15 000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF287X |
| Cena bez DPH: | 620 Kč |
| Cena s DPH | 750 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 82,47 % |
| Původní cena | 4 279 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 18000 |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | CF217A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 54,29 % |
| Původní cena | 1 750 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1600 |
| Kód zboží: | Q3963A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3963A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q5949A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q5949A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 stran |
| Kód zboží: | CE253A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE253A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | CF226A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 934 Kč |
| Cena s DPH | 1 130 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 64,30 % |
| Původní cena | 3 165 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3100 stran |
| Kód zboží: | CE505A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 62,23 % |
| Původní cena | 2 542 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 300 stran |
| Kód zboží: | Q2673A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2673A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q7561A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 572 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 56,39 % |
| Původní cena | 3 605 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7561A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |