Kompatibilní toner HP Q5952A, 643A žlutý na 10000 stran pro tiskárnu HP Color LaserJet 4700, 4700n, 4700dn, 4700dtn, 4700ph plus, CP4005, CP4005N, CP4005DN
| Kód: | Q5952A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 2 197 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Přepočtená cena: | 100 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 83 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 4 754 Kč |
| Původní cena s DPH: | 6 951 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 5 745 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
Kompatibilní toner HP Q5952A, 643A yellow, žlutý pro tiskárny
HP Color Laserjet 4700
HP Color Laserjet 4700 DN
HP Color Laserjet 4700 DTN
HP Color Laserjet 4700 N
HP Color Laserjet 4700 PH Plus
| Kód zboží: | Q5950A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 800 Kč |
| Cena s DPH | 2 178 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 55,54 % |
| Původní cena | 4 899 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5950A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 11000 stran |
| Kód zboží: | Q5951A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5951A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q5953A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5953A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q2673A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2673A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CF217A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 54,29 % |
| Původní cena | 1 750 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1600 |
| Kód zboží: | CC533A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 818 Kč |
| Cena s DPH | 990 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 66,15 % |
| Původní cena | 2 925 Kč |
| param PARTNUMBER: | CC533A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 800 stran |
| Kód zboží: | Q1338A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 736 Kč |
| Cena s DPH | 2 100 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 47,67 % |
| Původní cena | 4 013 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q1338A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-CF283A |
| Cena bez DPH: | 226 Kč |
| Cena s DPH | 273 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 84,82 % |
| Původní cena | 1 799 Kč |
| param PARTNUMBER: | KOMP-CF283A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | Q5953A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5953A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q2681A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 874 Kč |
| Cena s DPH | 2 268 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,76 % |
| Původní cena | 4 106 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2681A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6 000 stran |
| Kód zboží: | Q5942X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 300 Kč |
| Cena s DPH | 1 573 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 73,70 % |
| Původní cena | 5 982 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHQ5942XN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 20000 stran |
| Kód zboží: | Q1339A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 2 469 Kč |
| Cena s DPH | 2 988 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 44,93 % |
| Původní cena | 5 426 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q1339A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 18 000 stran |
| Kód zboží: | KTQ7553A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 786 Kč |
| Cena s DPH | 952 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | KTQ7553A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | Q3961A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3961A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |
| Kód zboží: | Q3963A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 999 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3963A-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 000 stran |