Kompatibilní toner HP Q5953A, 643A červený, 10000 stran pro tiskárnu HP Color LaserJet 4700, 4700n, 4700dn, 4700dtn, 4700ph plus, CP4005, CP4005N, CP4005DN
| Kód: | Q5953A-KOMP |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 2 197 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Přepočtená cena: | 100 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 83 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 4 754 Kč |
| Původní cena s DPH: | 6 951 Kč |
| Původní cena bez DPH: | 5 745 Kč |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
Kompatibilní toner HP Q5953A, 643A magenta, červený pro tiskárny
HP Color Laserjet 4700
HP Color Laserjet 4700 DN
HP Color Laserjet 4700 DTN
HP Color Laserjet 4700 N
HP Color Laserjet 4700 PH Plus
| Kód zboží: | Q5950A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 800 Kč |
| Cena s DPH | 2 178 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 55,54 % |
| Původní cena | 4 899 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5950A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 11000 stran |
| Kód zboží: | Q5951A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5951A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q5952A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 816 Kč |
| Cena s DPH | 2 197 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 68,39 % |
| Původní cena | 6 951 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q5952A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | Q7561A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 572 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 56,39 % |
| Původní cena | 3 605 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7561A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | Q6473A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 576 Kč |
| Cena s DPH | 1 907 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q6473A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CE285A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,84 % |
| Původní cena | 1 651 Kč |
| param PARTNUMBER: | MOHCE285AN |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1600 stran |
| Kód zboží: | CF217A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 54,29 % |
| Původní cena | 1 750 Kč |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1600 |
| Kód zboží: | CE278A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 270 Kč |
| Cena s DPH | 327 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 82,41 % |
| Původní cena | 1 858 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE278A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2100 |
| Kód zboží: | C4127X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 75,31 % |
| Původní cena | 4 900 Kč |
| param PARTNUMBER: | C4127X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 10 000 stran |
| Kód zboží: | Q2613X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 662 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 65,00 % |
| Původní cena | 2 287 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2613X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | Q2672A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 587 Kč |
| Cena s DPH | 1 920 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q2672A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | CE251A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 877 Kč |
| Cena s DPH | 2 271 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CE251A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 000 stran |
| Kód zboží: | Q2624A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 537 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 71,68 % |
| Původní cena | 2 295 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q2624A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2500 |
| Kód zboží: | Q7563A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 299 Kč |
| Cena s DPH | 1 572 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 56,39 % |
| Původní cena | 3 605 Kč |
| param PARTNUMBER: | Q7563A |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3500 stran |
| Kód zboží: | CE505X-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 021 Kč |
| Cena s DPH | 1 236 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 70,00 % |
| Původní cena | 4 120 Kč |
| param PARTNUMBER: | CE505X |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 6500 |