Kompatibilní toner Samsung CLP-K300A černý pro tiskárnu Samsung CLP300, CLP300n, CLX2160, CLX2160n, CLX2161nk, CLX3160n, CLX3160fn
| Kód: | CLP-K300A-KOMP |
| Výrobce: | Samsung |
| Cena s DPH: | 487 Kč |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Přepočtená cena: | 22 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 18 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |
Kompatibilní toner Samsung CLPK300A černý na 2000 stran pro tiskárnu
Samsung CLP 300
Samsung CLP 300N
Samsung CLP 300NG
Samsung CLX 2160
Samsung CLX 2160N
Samsung CLX 3160FN
Samsung CLX 3160N
| Kód zboží: | CLP-C300A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 487 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-C300A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLP-M300A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 487 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-M300A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLP-Y300A-KOMP |
| Cena bez DPH: | 403 Kč |
| Cena s DPH | 487 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-Y300A |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1 000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-Y406S |
| Cena bez DPH: | 868 Kč |
| Cena s DPH | 1 050 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLTK4092SELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 600 Kč |
| Cena s DPH | 726 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLTK4092SELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | ML-1610D2-KOMP |
| Cena bez DPH: | 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 028 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-1610D2 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3 000 stran |
| Kód zboží: | MLD3470BELS-KOMP |
| Cena bez DPH: | 826 Kč |
| Cena s DPH | 1 000 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 90,00 % |
| Původní cena | 10 000 Kč |
| param PARTNUMBER: | MLD3470BELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 10000 stran |
| Kód zboží: | CLT-K4072S-KOMP |
| Cena bez DPH: | 736 Kč |
| Cena s DPH | 890 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 24,32 % |
| Původní cena | 1 176 Kč |
| param PARTNUMBER: | CLT-K4072S-KOMP |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | ML-D3050B-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 177 Kč |
| Cena s DPH | 1 424 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | ML-D3050B |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 8000 stran |
| Kód zboží: | SCX-D5530B-KOMP |
| Cena bez DPH: | 799 Kč |
| Cena s DPH | 967 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | SCX-D5530B |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 8000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-406S-K-C-M-Y |
| Cena bez DPH: | 3 299 Kč |
| Cena s DPH | 3 992 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x1500, 3x1000 stran |
| Kód zboží: | komp-CLT-C406S |
| Cena bez DPH: | 868 Kč |
| Cena s DPH | 1 050 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | CLP-500D5Y-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Cena s DPH | 1 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-500D5Y/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | CLP-500D7K-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 099 Kč |
| Cena s DPH | 1 330 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-500D7K/ELS |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 7000 stran |
| Kód zboží: | CLP-510D2M-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 249 Kč |
| Cena s DPH | 1 511 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | CLP-510D2M |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 2000 stran |