Kompatibilní toner Toshiba T-1640EHC

| Kód: | T-1640EHC-KOMP |
| Výrobce: | Toshiba |
| Cena s DPH: | 1 026 Kč |
| Cena bez DPH: | 848 Kč |
| Přepočtená cena: | 47 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 39 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 24 000 stran |
Kompatibilní toner Toshiba T 1640E HC black, barva černá. Toner T1640EHC pro
Toshiba eStudio 163
Toshiba eStudio 165
Toshiba eStudio 166
Toshiba eStudio 167
Toshiba eStudio 167I
Toshiba eStudio 203
Toshiba eStudio 205
Toshiba eStudio 206
Toshiba eStudio 207
Toshiba eStudio 207I
Toshiba eStudio 237
Toshiba eStudio 237I
| Kód zboží: | T1640E5K-ORIG |
| Cena bez DPH: | 653 Kč |
| Cena s DPH | 790 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T1640E5K |
| Zboží: | tonery originální |
| Objem, kapacita: | 1 x 190g/ 5000 stran |
| Kód zboží: | T-2500E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 493 Kč |
| Cena s DPH | 596 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 500 stran |
| Kód zboží: | T-62P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-62P |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x250g |
| Kód zboží: | T-4520E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 666 Kč |
| Cena s DPH | 806 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6AJ00000036 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 21000 stran |
| Kód zboží: | TK-01-KOMP |
| Cena bez DPH: | 346 Kč |
| Cena s DPH | 419 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | TK-01 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4200 stran |
| Kód zboží: | T-3500E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 382 Kč |
| Cena s DPH | 462 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 450g |
| Kód zboží: | T-68P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 168 Kč |
| Cena s DPH | 203 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-68P |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x275g / 30 000 stran |
| Kód zboží: | T-85P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 336 Kč |
| Cena s DPH | 407 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | T-4550-KOMP |
| Cena bez DPH: | 570 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-4550 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x550g / 16500 stran |
| Kód zboží: | 66061614-KOMP |
| Cena bez DPH: | 486 Kč |
| Cena s DPH | 588 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 66061614 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | TK-04-KOMP |
| Cena bez DPH: | 198 Kč |
| Cena s DPH | 240 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | TK-04 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3600 stran |
| Kód zboží: | T-2840E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 604 Kč |
| Cena s DPH | 731 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 675g |
| Kód zboží: | T-2320E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 648 Kč |
| Cena s DPH | 784 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 675g/22 000 stran |