Kompatibilní toner Toshiba T 220P pro kopírky Toshiba 4910, 5910, 7910, 8510
| Kód: | T-220P-KOMP |
| Výrobce: | Toshiba |
| Cena s DPH: | 587 Kč |
| Cena bez DPH: | 485 Kč |
| Přepočtená cena: | 27 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 1x375g / 7000 stran |
Kompatibilní toner Toshiba T 220P pro kopírky Toshiba 4910, 5910, 7910, 8510. Kapacita toneru 1x375g. Kapacita toneru 7000 stran.
| Kód zboží: | T-2320E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 648 Kč |
| Cena s DPH | 784 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 675g/22 000 stran |
| Kód zboží: | T-1820-NAPLN |
| Cena bez DPH: | 171 Kč |
| Cena s DPH | 206 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | T-2060E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 463 Kč |
| Cena s DPH | 560 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-2060E |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x300g. / 7500 stran |
| Kód zboží: | T-2500E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 493 Kč |
| Cena s DPH | 596 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 7 500 stran |
| Kód zboží: | 6AK00000016-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 788 Kč |
| Cena s DPH | 2 163 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6AK00000016 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 60000 stran |
| Kód zboží: | T-56P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 397 Kč |
| Cena s DPH | 480 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-56P |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x250g |
| Kód zboží: | TK-04-KOMP |
| Cena bez DPH: | 198 Kč |
| Cena s DPH | 240 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | TK-04 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3600 stran |
| Kód zboží: | T-62P-KOMP |
| Cena bez DPH: | 330 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-62P |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x250g |
| Kód zboží: | T-4520E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 666 Kč |
| Cena s DPH | 806 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 6AJ00000036 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 21000 stran |
| Kód zboží: | T-2840E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 604 Kč |
| Cena s DPH | 731 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 675g |
| Kód zboží: | T-1200E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 613 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | T-1350E-KOMP |
| Cena bez DPH: | 430 Kč |
| Cena s DPH | 520 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | T-1350E |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 300 stran |