Kompatibilní tonerová kazeta Xerox 106R02761 červený, magenta
| Kód: | KOMP-106R02761 |
| Výrobce: | Xerox |
| Cena s DPH: | 652 Kč |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Přepočtená cena: | 30 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 25 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
Kompatibilní tonerová kazeta Xerox 106R02761 červený, magenta pro tiskárnu Xerox Phaser 6020, 6022, WorkCentre 6025, 6027, 106R02763, kapacita toneru, počet stran při 5% pokrytí 2000 stran.
| Kód zboží: | KOMP-106R02763 |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Cena s DPH | 652 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Kód zboží: | KOMP-106R02760 |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Cena s DPH | 652 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Kód zboží: | KOMP-106R02762 |
| Cena bez DPH: | 539 Kč |
| Cena s DPH | 652 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Kód zboží: | 106R01159-KOMP |
| Cena bez DPH: | 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 028 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01159 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | 6R90223-KOMP |
| Cena bez DPH: | 545 Kč |
| Cena s DPH | 660 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 006R90223 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x232g / 4000 stran |
| Kód zboží: | 106R01633-KOMP |
| Cena bez DPH: | 504 Kč |
| Cena s DPH | 610 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01633 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | 109R00639-KOMP |
| Cena bez DPH: | 899 Kč |
| Cena s DPH | 1 088 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 109R00639 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 2 500 stran |
| Kód zboží: | 106R01272-KOMP |
| Cena bez DPH: | 407 Kč |
| Cena s DPH | 492 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01272 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1000 stran |
| Kód zboží: | 6R90209-KOMP |
| Cena bez DPH: | 792 Kč |
| Cena s DPH | 959 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 006R90209 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1135g / 14000 stran |
| Kód zboží: | KOMP-106R03048 |
| Cena bez DPH: | 1 322 Kč |
| Cena s DPH | 1 600 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R03048 |
| Zboží: | kompatibilní tonery |
| Objem, kapacita: | 3000 stran |
| Kód zboží: | 13R00054-KOMP |
| Cena bez DPH: | 750 Kč |
| Cena s DPH | 908 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 013R00054 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 610g |
| Kód zboží: | 6R90127-KOMP |
| Cena bez DPH: | 940 Kč |
| Cena s DPH | 1 137 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x575g / 10000 stran |
| Kód zboží: | 106R01374-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 068 Kč |
| Cena s DPH | 1 292 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 106R01374 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 5000 stran |
| Kód zboží: | 47551-05160067 |
| Cena bez DPH: | 261 Kč |
| Cena s DPH | 316 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 80g |
| Kód zboží: | XC-1040-KOMP |
| Cena bez DPH: | 723 Kč |
| Cena s DPH | 875 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 90,00 % |
| Původní cena | 8 748 Kč |
| param PARTNUMBER: | 006R74113 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 12500 stran |