| Kód: | RA-887661-KOMP |
| Výrobce: | Ricoh |
| Cena s DPH: | 479 Kč |
| Cena bez DPH: | 396 Kč |
| Přepočtená cena: | 22 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 18 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 3600 stran |
Kompatibilní toner Ricoh (type 2050, 889317, 887661) FT1520F, FT1600, FT2010, FT2050, FT2060, FT2070, FT2220, FT2260, M100, M2010, M2050, M2070, M2260, Infotec 9016, 9016S, 9016Z, 9115, 9115Z, Memocopy MC115, 115REC, 115REZ, 116, 20, NRG 5115, 5115RE, 6115, 8115, Nashuatec CMU3, 5115, 5115RE, 6115, 8115, Pitney Bowes L215, L315, Savin 7015, 7015RE, 7015RE, 7150, balení 4 x 170g. Cena za 1 kus.
| Kód zboží: | NC-CMU3-KOMP |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 12,28 % |
| Původní cena | 479 Kč |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 170g |
| Kód zboží: | RA-885266-KOMP |
| Cena bez DPH: | 357 Kč |
| Cena s DPH | 432 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 885266 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 360g/ 11 000 stran |
| Kód zboží: | RA-885154-KOMP |
| Cena bez DPH: | 322 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Kód zboží: | RA-885190-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 032 Kč |
| Cena s DPH | 1 249 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 885190 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 1220g/ 42000 stran |
| Kód zboží: | SP-1000-KOMP |
| Cena bez DPH: | 1 669 Kč |
| Cena s DPH | 2 019 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 40,00 % |
| Původní cena | 3 365 Kč |
| param PARTNUMBER: | SP-1000 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4000 stran |
| Kód zboží: | RA-LP-6100-KOMP |
| Cena bez DPH: | 977 Kč |
| Cena s DPH | 1 182 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1500 stran |
| Kód zboží: | 888261-KOMP |
| Cena bez DPH: | 420 Kč |
| Cena s DPH | 508 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 888261 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x230g / 7000 stran |
| Kód zboží: | RI-A0489645-KOMP |
| Cena bez DPH: | 442 Kč |
| Cena s DPH | 535 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RI-A0489645 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 370g |
| Kód zboží: | RA-885144-KOMP |
| Cena bez DPH: | 678 Kč |
| Cena s DPH | 821 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 885144 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 4 x 700g/ 4 x 20000 stran |
| Kód zboží: | 887681-KOMP |
| Cena bez DPH: | 416 Kč |
| Cena s DPH | 503 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Ricoh 887681 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x320g/ 1x10000 stran |
| Kód zboží: | RA-889511-KOMP |
| Cena bez DPH: | 372 Kč |
| Cena s DPH | 450 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 889511 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1 x 200g |
| Kód zboží: | 887564-KOMP |
| Cena bez DPH: | 366 Kč |
| Cena s DPH | 443 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 887564 |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x370g/ 1x9500 stran |
| Kód zboží: | RI-888216-KOMP |
| Cena bez DPH: | 526 Kč |
| Cena s DPH | 636 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | 888216-KOMP |
| Zboží: | tonery kompatibilní |
| Objem, kapacita: | 1x260g/ 9000 stran |