Náhradní díl HP RZ1-8530 Fuser Kit 220V, 60000 stran pro tiskárny HP Color LaserJet 3500, 3550, 3700


| Kód: | Q3656A |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 4 175 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 450 Kč |
| Přepočtená cena: | 190 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 157 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Napájecí napětí: | 220V |
Náhradní díl HP RZ1-8530 Fuser Kit 220V, 60.000 stran pro tiskárny
HP Color LaserJet 3500
HP Color LaserJet 3550
HP Color LaserJet 3700
| Kód zboží: | RC1-1535-000 |
| Cena bez DPH: | 258 Kč |
| Cena s DPH | 312 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-1535-000 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0731-000 |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Cena s DPH | 227 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0731-000 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RF5-4258 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RF5-4258 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | Q3658A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 288 Kč |
| Cena s DPH | 3 978 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3658A |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 75000 stran |
| Kód zboží: | RF5-4258 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RF5-4258 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RK2-0176-000CN |
| Cena bez DPH: | 2 442 Kč |
| Cena s DPH | 2 955 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | Q3658A-ORIG |
| Cena bez DPH: | 3 288 Kč |
| Cena s DPH | 3 978 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | Q3658A |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 75000 stran |
| Kód zboží: | RC1-0954 |
| Cena bez DPH: | 207 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-0954 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RM1-0731-000 |
| Cena bez DPH: | 187 Kč |
| Cena s DPH | 227 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0731-000 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RC1-1535-000 |
| Cena bez DPH: | 258 Kč |
| Cena s DPH | 312 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-1535-000 |
| Zboží: | náhradní díly |