Náhradní díl HP Q5422A Maintenance Kit zapékací pec, podavače papíru, nabíjecí válec pro tiskárnu HP LaserJet 4250, 4350
| Kód: | Q5422A |
| Výrobce: | HP |
| Cena s DPH: | 9 644 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 970 Kč |
| Přepočtená cena: | 438 EURO |
| Přepočtená cena bez DPH: | 362 EURO |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| Záruka na zboží: | 24 měsíců |
| Objem, kapacita: | 225000 stran |
Náhradní díl HP Q5422A Maintenance Kit zapékací pec, podavače papíru, nabíjecí válec pro pro tiskárnu
HP LaserJet 4250
HP LaserJet 4250 DTN
HP LaserJet 4250 Dtnsl
HP LaserJet 4250 N
HP LaserJet 4250 TN
HP LaserJet 4350
HP LaserJet 4350 DTN
HP LaserJet 4350 Dtnsl
HP LaserJet 4350 N
HP LaserJet 4350 TN
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250zv |
| Cena bez DPH: | 1 000 Kč |
| Cena s DPH | 1 210 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250zv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | servisHPLJ42004250kv |
| Cena bez DPH: | 2 281 Kč |
| Cena s DPH | 2 760 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP servisHPLJ42004250kv |
| Zboží: | servis tiskáren HP |
| Kód zboží: | RM1-0699 |
| Cena bez DPH: | 298 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RM1-0699 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RC1-3324 |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 372 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RC1-3324 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RG5-2661 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG5-2661 |
| Zboží: | příslušenství |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0024 |
| Cena bez DPH: | 793 Kč |
| Cena s DPH | 960 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0024 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 220000 stran |
| Kód zboží: | RL1-0013 |
| Cena bez DPH: | 661 Kč |
| Cena s DPH | 800 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 16,67 % |
| Původní cena | 960 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0013 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200000 |
| Kód zboží: | CK-0551-020 |
| Cena bez DPH: | 562 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 30,40 % |
| Původní cena | 977 Kč |
| param PARTNUMBER: | CK-0551-020 |
| Kód zboží: | RL1-0007-000CN |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | HPN-Q2665 |
| Cena bez DPH: | 347 Kč |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP HPN-Q2665 |
| Zboží: | díly na opravu tiskáren HP |
| Kód zboží: | RG5-2662 |
| Cena bez DPH: | 3 899 Kč |
| Cena s DPH | 4 718 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RG5-2662 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 200 000 stran |
| Kód zboží: | J6039A |
| Cena bez DPH: | 800 Kč |
| Cena s DPH | 968 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 67,73 % |
| Původní cena | 3 000 Kč |
| param PARTNUMBER: | J6039A |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0020-000 |
| Cena bez DPH: | 99 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| DPH | 21 % |
| Sleva | 33,33 % |
| Původní cena | 180 Kč |
| param PARTNUMBER: | RL1-0020-000 |
| Zboží: | náhradní díly HP |
| Kód zboží: | RM1-4313 |
| Cena bez DPH: | 3 769 Kč |
| Cena s DPH | 4 560 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-4313-000CN |
| Zboží: | díly na opravu tiskáren HP |
| Kód zboží: | RC1-1535-000 |
| Cena bez DPH: | 258 Kč |
| Cena s DPH | 312 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RC1-1535-000 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RL1-0303 |
| Cena bez DPH: | 149 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RL1-0303 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Objem, kapacita: | 30000 stran |
| Kód zboží: | RM1-0043 |
| Cena bez DPH: | 575 Kč |
| Cena s DPH | 696 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | RM1-0043-060CN |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RC1-3324 |
| Cena bez DPH: | 307 Kč |
| Cena s DPH | 372 Kč |
| DPH | 21 % |
| param PARTNUMBER: | HP RC1-3324 |
| Zboží: | náhradní díly |
| Kód zboží: | RF5-2634 |
| Cena bez DPH: | 240 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| DPH | 21 % |
| Zboží: | díly na opravu tiskáren HP |
| Objem, kapacita: | 30000 |